Welcome to

5 maisto gamybai skirtos programėlės – ir pradedantiesiems, ir virtuvės guru | Bitė Lietuva

2021.07.07 09:57


Meniu Privatiems Verslui Apie mus Profai Salonai Telefonai | įranga

Prekės

Telefonai NUOLAIDOS Išmanūs laikrodžiai AKCIJA Elektriniai paspirtukai AKCIJA Televizoriai AKCIJA Kompiuteriai Robotai – siurbliai Planšetės Priedai / Aksesuarai Sprendimai namams Žaidimų mėgėjams NAUJA Išparduotuvė

TOP kategorijos

XIAOMI telefonai SAMSUNG telefonai APPLE telefonai Žaidimų kompiuteriai Nauja APPLE kompiuteriai ASUS kompiuteriai SAMSUNG televizoriai LG televizoriai eSIM laikrodžiai Maršrutizatoriai

eSIM paslauga laikrodžiams Rekomenduojame LG K22 išmanusis telefonas 2,50 € / mėn. 5,25 € / mėn. Xiaomi Redmi Note 9 Pro išmanusis telefonas 6,50 € / mėn. 8,03 € / mėn. Samsung Galaxy S20 FE išmanusis telefonas 14,40 € / mėn. 18,31 € / mėn. Apple iPhone 12 išmanusis telefonas 23,90 € / mėn. 25,52 € / mėn. Planai

Pokalbių planai

Visi planai Lengviau Lengviau 1 Lengviau 5 Lengviau 10 Lengviau 20 Lengviau 50 Lengviau 100 Lengviau neribotai

Interneto planai

Namų internetas Darbo internetas Kelionių internetas

Gaukite pasiūlymą

Su ES bendraukite lengvai

Daugiau Su ES bendraukite lengvai Internetas

Internetas

Namų internetas Darbo internetas Kelionių internetas

Daugiau Lengvai įdiegiamas namų internetas

Susijusios prekės

Planšetės Kompiuteriai Televizoriai Maršrutizatoriai

Gaukite pasiūlymą Televizija

Televizija

Go3 televizija Home3 televizija Akcijos televizijai TV programa Televizija su internetu NAUJA

IŠBANDYKITE NAUJIENĄ!

Go3|BITĖ televizija 1 mėnesį 0 Eur!

Televizorius su HOME3 pigiau Išmanios paslaugos

Išmanios paslaugos

eSIM paslauga laikrodžiams Akcija! Stebėjimo paslauga

Paslaugos

M. parašas Interneto apsauga Kelionių draudimas Ekranų draudimas Įrenginių draudimas „APP STORE“ su sąskaita „Google Play“ su sąskaita Daiktų internetas

Kita

Išlaidų kontrolė Automobilio statymas Ryšys užsienyje Tarptautiniai pokalbiai Skambučiai trumpaisiais numeriais SMS ir MMS paslaugos Skambučių valdymas

BITĖS Bonus

eSIM paslauga laikrodžiams tik BITĖJE Akcijos ManoBitė

5 maisto gamybai skirtos programėlės – ir pradedantiesiems, ir virtuvės guru

Martynas 6 Balandžio, 2020 Leidžiant dienas namuose, visiems neišvengiamai tenka daugiau ir dažniau patiems plušėti virtuvėje, gaminantis pusryčius, pietus ir vakarienę. Ilgainiui susiduriama su opia problema, kai nuo patikrintų receptų pavargstame, o atrasti naujiems – pristingame įkvėpimo. Likusiems namuose įveikti alkį lengviau padės „Bitės Profai“, kurie dalinasi 4 programėlėmis, leisiančiomis savo namų virtuvėje pasigaminti naujų ir gardžių patiekalų.
  Susipažinkite lengviau: „Good Foods“ – „BBC“ televizijos sukurta ir puikiai subalansuota maisto gaminimo programėlė, jungianti tiek vartotojų, tiek garsių virėjų kurtus receptus Savo socialinį tinklą turi ir gaminti mėgstantys žmonės – prie jų prisijungti galėsite su programėlė „Cookpad“
Jei apie maisto gaminimą palengvinti leisiančias programėles norite sužinoti daugiau, tiesiog toliau skaitykite šį straipsnį.
„Ilgą laiką praleidžiant namuose, maisto gamyba gali tapti varginančia rutinos dalimi, tačiau su keliais išmaniaisiais įrankiais tai daryti bus gerokai lengviau. Maisto gaminimas netgi gali tapti puikia laiko su šeima praleidimo forma – įdomių receptų paieškos, produktų ruošimas kartu su šeimos nariais, o galiausiai – gardūs pusryčiai, pietūs ar vakarienė prie vieno stalo padės išblaškyti monotoniškas nuotaikas“, – sako „Bitės Profas“ Martynas Vrubliauskas.
  1. „Good Food“: viskas, ko reikia, vienoje vietoje


  Programėlė: „Good Food“

Platforma: visos

Kaina: nemokama

Atsisiųsti: čia („iOS“) ir čia („Android“)
  Ilgesnį laiką gaminant maistą namuose, norisi mažos pagalbos iš šalies – naujų, nematytų receptų, įkvėpimo vakarienei ar pasufleravimo, ką gi būtų galima valgyti šiandien. Visą tai rasite televizijos „BBC“ sukurtoje programėlėje „Good Food“.
  „Joje yra viskas, ko tikimės, ieškodami tokio tipo programėlių. Čia daug įvairių receptų, kuriuos galite rasti naudodami pasirinktus raktažodžius ar jau suformuotas kategorijas, pavyzdžiui, „Greita ir paprasta“, „Šeimai ir vaikams“, „Pigiai vakarienei“, „Sveikatai“. Receptų sąrašą sudaro tiek paprastų žmonių, tiek garsių virtuvės šefų patiekalai, todėl rasite kiekvieno skoniui tinkamo maisto. Bet to, programėlė yra tiesiog puikiai subalansuota – paprasta, neperkrauta, tačiau su visa reikalinga informacija“, – sako M. Vrubliauskas.
  Atsivertę pasirinktus receptus, matysite ne tik ingredientų sąrašą ar gaminimo instrukciją, bet ir patiekalo maistinę vertę – kalorijų skaičių, angliavandenių, baltymų, riebalų ir kitų medžiagų kiekį. Jį sekti karantino metu ypač svarbu, kadangi dažnas judame mažiau, valgome daugiau ir taip rizikuojame priaugti papildomų kilogramų.
  2. „Tasty“: legendiniai vaizdo įrašai – jūsų telefone


  Programėlė: „Tasty“

Platforma: visos

Kaina: nemokama

Atsisiųsti: čia („iOS“) ir čia („Android“)
  Prekinio ženklo „Tasty“ receptų vaizdo įrašus puikiai žino daugelis žmonių – platformoje „YouTube“ juos seka beveik 18 mln. vartotojų. Dabar juos dar patogesniu būdu galėsite pasiekti ir savo telefone – programėlėje „Tasty“.
  „Žiūrint „Tasty“ vaizdo įrašus, noras gaminti apima net to daryti nemokančius. Galimybė juos visus pasiekti telefone, vienoje vietoje, tikrai palengvins maisto gamybą namuose. Pasirinkę receptą, galėsite peržiūrėti visą jo gaminimo instrukcijos vaizdo įrašą nuo pradžios iki pabaigos. Taip susidarysite aiškų vaizdą, ko šiame gamybos procese reikia tikėtis. O eidami gaminti, galėsite peržiūrėti kiekvieno recepto žingsnio vaizdo įrašą. Taip būsite užtikrinti, kad gamybos procese nedarote klaidų ir rezultatas išeis toks, kokio ir tikitės“, – sako M. Vrubliauskas.
  3. „Yummly“: tik jums subalansuotas meniu


  Programėlė: „Yummly“

Platforma: visos

Kaina: nemokama

Atsisiųsti: čia („iOS“) ir čia („Android“)
  Vienas didžiausių iššūkių, gaminant maistą namuose, yra rasti atsakymą į klausimą, ką valgome šiandien? Idėjų tarsi ir netrūksta, tačiau būna sunku išsirinkti, ko norėtume būtent dabar. „Yummly“ šią problemą išspręsti padės, nes pateiks pagal jūsų poreikius subalansuotą receptų sąrašą.
  „Yummly“ kaip ir „Good Foods“ turi viską, ko reikia maisto gaminimo programėlei. Kuo ji kitokia? Čia automatiškai sugeneruojamas būtent jums skirtas receptų sąrašas. Jis kuriamas atsižvelgiant į tai, ką mėgstate, ką dažniausiai valgote, kokio maisto netoleruojate, kokio lygio gamintojas esate. Į šiuos klausimus turėsite galimybę atsakyti registruodamiesi prie programėlės“, – sako M. Vrubliauskas.
  4. „Cookpad“: receptų socialinis tinklas


  Programėlė: „Cookpad“

Platforma: visos

Kaina: nemokama

Atsisiųsti: čia („iOS“) ir čia („Android“)
  Socialinius tinklus dabar turime viskam – nuotraukoms, tekstams, perskaitytoms knygoms, naujoms pažintims. Todėl nenuostabu, kad sukurtas ir receptų mylėtojų bendruomenės socialinis tinklas „Cookpad“.
  „Ši programėlė yra lyg maisto gamintojų „Facebook“. Čia galite dalintis savo receptais, ieškoti kitų žmonių receptų, susisiekti su jų autoriais ir pasitikslinti neaiškias detales. Ši programėlė puikiai tiks ieškantiems „slaptų šeimininkės receptų“, nes vartotojai čia dalinasi ne žurnaluose ką tik perskaitytomis instrukcijomis, bet savo mėgstamais ir išdirbtais patiekalų ruošimo būdais“, – sako M. Vrubliauskas.
  Naršydami programėlėje, patikusius receptus galite ne tik išsisaugoti, bet ir įsidėti į receptų planą, leidžiantį apgalvoti mitybos racioną iš anksto. Taip pat galite pasižymėti receptus, kuriuos norėsite naudoti dar kartą arba tuos, kuriuos jau išbandėte.
  Jei apie išmaniąsias programėles norėsite sužinoti daugiau, visada galite pasidairyti „Bitės“ tinklalapyje , kur „Bitės Profai“ padeda lengviau gyventi likusiems namuose. Išmanieji telefonai

Dalinkis

Rekomenduojame:

Veikia be telefono Akcija

Samsung laikrodis-telefonas

Galaxy Watch 3 45mm LTE (eSIM)

12,75 € / mėn. −120,60 € 9,40 € / mėn. 337,18 € 459,00 € Veikia be telefono Akcija

Samsung laikrodis-telefonas

Galaxy Watch 3 41mm LTE (eSIM)

11,91 € / mėn. −108,36 € 8,90 € / mėn. 319,18 € 429,00 €

Huawei

Watch Fit išmanusis laikrodis

117,78 € 97,78 €

Garmin

Venu Sq išmanusis laikrodis

199,00 € 169,00 € Veikia be telefono

Gudrutis laikrodis-telefonas

Super G Blast vaikams

3,02 € / mėn. −18,72 € 2,50 € / mėn. 90,00 € 109,00 € 1 / 3

Susiję straipsniai

#Naudingi patarimai Martynas

„Bitės Profai“ pataria: išsamios naudojimo instrukcijos ir patarimai išmaniesiems įrenginiams

Agnė

10 patarimų ir gudrybių lengvesniam darbui su „iPad“ įrenginiu

Martynas

„Bitės Profai“ pataria: išsamios naudojimo instrukcijos ir naudingi patarimai išmaniesiems televizoriams

Lina

Kaip pradėti naudotis „Facebook“ ir „Messenger“ „Android“ telefone?

Marijonas

Kaip nufotografuoti ekrano vaizdą „Samsung“ telefone?

Martynas

„Bitės Profai“ pataria: išsamios naudojimo instrukcijos ir naudingi patarimai kompiuteriams

Rodyti daugiau Gaukite pasiūlymą 0 € pradinė įmoka

Užsisakykite naujienlaiškį

Pirmieji sužinokite apie specialius pasiūlymus ir naujienas iš BITĖS

Privatiems Telefonai Išmanūs laikrodžiai ir apyrankės Planai Internetas Paslaugos Pagalba Kaip tapti klientu? Paslaugų teikimo taisyklės Sąskaitos Paslaugos Internetas BITĖ Lietuva BITĖS ryšys Žiniasklaidai Karjera Srauto valdymas Privatumo politika Slapukų politika ir nustatymai Skaidrumas Kontaktai Savitarna Mano BITĖ Dažniausiai užduodami klausimai Pokalbis internetu Pagalba telefonu Salonai

Sekite musVivamus fermentum nibh